За який час струм виконує роботу 5,4 кДж на ділянці кола, якщо сила струму в ній становить 0,7 А, а

напруга — 6 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Рикудов Александр.
A= Ult
t=A/UI
t=54001x/0,7A*6B
=1285.71429=1286 c
t=1286/60=21.4XB