Помогите плиззз 1) яку роботу виконує сила 2Н під дією якої тіло перемістилось на 5 метрів 2) яку

кінетичну енергію має автомобіль масою 3 тони, що рухається з швидкістью 20 м/с 3) визначте потужність підіймального крана, якщо він підіймає вантажза 2 хвилини, виконавши роботу 240 кДж. 4) визначте час за який двигун, потужністю 10кВт здійснює роботу 15кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеева Дарья.

Ответ:

1. 10 напевно

2. незнаю (

3.нещнаю(

4.p=w*t

15000 Дж= 10000 Вт *t c t=15000/10000=1.5 с