Помогите пожалуйста. Срочно 8. Підрахуйте вартість електроенергії при тарифі 45 коп/ 1 кВт•год.,

що споживається електрочайником за 15 хв. протягом 20 днів при напрузі у колі 220 В і струмі 1,5А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Вит.

Ответ:

3 960коп. ілі 39грн. 60коп.

Объяснение:

20*45=900год.

220*900=198 000Вт за 900год.

1кВт=1000Вт

198 000*20/1000=3 960коп. ілі 39грн. 60коп.