Яка довжина звукової хвилі при частоті 200 Гц, якщо швидкість поширення хвилі дорівнює 340 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Крапивин Павел.

Відповідь: 1,7 м

Пояснення:

γ=200 Гц

υ=340 м/с

___________

λ -?

λ=υ/γ=340/200=1,7 м