Висота паралелепіпеда дорівнює 1,8 що становить 6/17 його ширини .Знайдить об'єм паралелепіпеда

якщо його довжина дорівнює 6,5

Ответы на вопрос

Отвечает Шаршун Василий.

Відповідь:

1.8÷6×17=5.1 см ширина параллелепипеда
5.1×6.5×1.8=59.67 м^3 объем параллелепипеда

Покрокове пояснення:

Отвечает Пазин Артем.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

1,8 /6 * 17=5,1 см ширина

V= 1.8*5.1*6.5=59.67 см³