Екскаватор розвиває потужність 18 кВт. Яку роботу виконує він за 3 хвилини?


Ответы на вопрос

Отвечает Валиуллина Диляра.

Відповідь: 3,24 МДж

Пояснення:


Отвечает Кузьмин Владислав.

Ответ:

Удачи

Объяснение:

P=A:t

A= P*t

A= 1.8*10^{4}*1.8*10^{2}

A=3.24*10^{6} Дж=3,24 мДж