Яка кiлькiсть теплоти потрібна для перетворення 400 г льоду, взятого при температурi -10 °С у воду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сивак Анжелина.

Ответ: 144,4кДж

Объяснение:

Дано:

m=400г=0,4кг

с=2100Дж/кг°С

t1=-10°C

t2=0°C

λ=3,4*10⁵Дж/кг

----------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)+λm=2100*0,4*(0+10)+3,4*10⁵*0,4=144400Дж=144,4кДж