4. Протягом якого часу повинен працювати електродвигун потужністю 300 Вм, щоб виконати роботу 15

кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова София.

Ответ:

N = \frac{A}{t}

t

A

-----------> t = \frac{A}{N}

N

A

A - работа ( 36000 Дж )

N - мощность ( 25 кВт = 25000 Вт )

t = \frac{36000}{25000}

25000

36000

= 1,44 c

Объяснение:

Вот