Щоб було з розв’язком!!! На яку висоту можна підняти вантаж масою 2 т, якщо вдалося б використати

всю енергію, що звільняється під час остигання 0,5 л води від 100 до 0 °C ? Допоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Королевская Жанна.

Ответ: 10,5м

Объяснение:

Дано:

m=2т=2000кг

t1=100°С

t2=0°С

V=0,5л=0,0005м³

ρ=1000кг/м³

с=4200Дж/кг°С

--------------

h-?

Q=c*V*ρ*(t2-t1)=4200*0,0005*1000*(100-0)=210000Дж

Q=A=mgh

h=Q/(m*g)=210000/(20000*10)=10,5м