У посудину з 500 г води при 13 °С опустили залізний предмет масою 400 г, нагрітий в киплячій воді.

Температура води в посудині підвищилась до 20 С. Знайдіть значення питомої теплоємності заліза.

Ответы на вопрос

Отвечает Леханов Владимир.

Ответ:

Объяснение:

изменение температуры 20-13 = 7°

теплоемкость = Q/ изм.температуры* масса

Q = 4200*7*0,5 = 2100*7 = 14700 Дж

теплоемкость = 14700/7*0,4 = 14700/2,8 = 5250 Дж