Тіло вільно падає з деякої висоти протягом 6 секунд. Визначити переміщення тіла за останні 2

секунди.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильященко Ваня.

Ответ: 180м; 100м

Объяснение:

Дано:

t=6c

g=10м/с²

t1=2c

------------

h-?; S-?

h=gt²/2=10*6²/2=180м

S=gt²/2-g(t-t1)²/2=10*6²/2-10*(6-2)²/2=100м