Визначте швидкість руху кінця рукоятки під час піднімання води з колодязя зі швидкістю 0.6 м/с,

якщо радіус рукоятки коловорота в 3 рази більший від радіуса вала , на який намотується трос.

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ: 1,8м/с

Объяснение:

Дано:

V1=0,6м/с

R2=3R1

----------------

V2-?

V2=V1/R1*R2=0,6/R1*3R1=1,8м/с