Два заряди -5 нКл і +15 нКл розташовані на відстані 10 см. Визначте силу притягання між ними


Ответы на вопрос

Отвечает Холуев Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = -5 нКл = 5 * 10⁻⁹ Кл

q₂ = 15 нКл = 15 * 10⁻⁹ Кл

r = 10 см = 0,1 м

Найти: F - ?

Згідно закону Кулона:

F = k * |q₁| * |q₂| / r² , де k = 9 * 10⁹ Н*м²/Кл² коефіцієнт пропорційності

F = 9 * 10⁹ * 5 * 10⁻⁹ * 15 * 10⁻⁹/ (0,1)² = 6,75 * 10⁻⁵ Н

Отвечает Хомяков Никита.
Ответ :
6,75•10^-5H
…………………………..