Снаряд масою 20 кг, що летить горизонтально зі швидкістю 1080 км/год розірвався на два уламки масою

14 кг та 6 кг. Швидкість руху більшого уламка 15 м/с у напрямку руху снаряда. Яка швидкість руху меншого уламка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Саша.

Ответ:

965 м/с

Объяснение:

1080 км/час=300 м/с

Закон сохранения импульса:

mv=m1v1+m2v2

Составим уравнение:

20*300=(14*15)+(6*х)

6000=210+6х

6x=6000-210

6x=5790

x=965