Напруга на кінцях провідника 5 В. Яка сила струму в провіднику, якщо за 40 с здійснена робота 800

Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепига Максим.

Ответ:

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі потрібно використати закон Поулі:

P = VI,

де P - потужність, V - напруга, I - сила струму.

Також потрібно використати формулу для роботи, яка вимірюється в джоулях:

W = Pt,

де W - робота, P - потужність, t - час.

Перетворимо останню формулу для визначення потужності:

P = W / t.

Підставимо в першу формулу:

VI = W / t.

Оскільки V = 5 В, тоді

I = W / (Vt).

Підставимо дані:

I = 800 Дж / (5 В * 40 с) = 4 А.

Таким чином, сила струму в провіднику становить 4 А.