!!!Срочно умоляю пожалуйста!!! Як зміниться сила взаємодії між двома зарядженими тілами в

вакуумі, якщо величину заряда одного тіла збільшити в 8 разів, а другого зменшити в 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Сила взаємодії між двома зарядженими тілами в вакуумі залежить від величини їх зарядів та відстані між ними і описується законом Кулона. Згідно з цим законом, сила взаємодії пропорційна добутку величини зарядів і зворотно пропорційна квадрату відстані між тілами:

F = k * (q1 * q2) / r^2

де F - сила взаємодії між тілами, q1 і q2 - заряди тіл, r - відстань між ними, k - електрична стала.

У даному випадку, якщо величину заряду одного тіла збільшити в 8 разів, а другого зменшити в 2 рази, то сила взаємодії між ними зміниться наступним чином:

F' = k * ((8q1) * (0.5q2)) / r^2 = 4k * (q1 * q2) / r^2 = 4F

Отже, сила взаємодії між тілами збільшиться в 4 рази. Це означає, що збільшення заряду одного тіла та зменшення заряду іншого тіла призведе до збільшення електричної взаємодії між ними в 4 рази.