Яку роботу здійснить струм силою 3А за 10хв при напрузі 1кв


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Мария.

Ответ:

A= I×U×t

10хв=600с.

за формулою, визначимо:

А= 3×15×600; А=27000 Дж