2. Обрахувати, силу тяжіння, що діє на трактора якщо він чинить тиск 30 кПа, якщо площа гусениць

його 3 м2 Помооожіітььь буддь ласкаааа❤️‍​

Ответы на вопрос

Отвечает Курмантаев Нурлыбек.

Ответ:

Сила тиску, що діє на поверхню гусениць трактора, обчислюється за формулою:

F = P * A,

де F - сила тиску, P - тиск і A - площа поверхні, на яку діє тиск.

Підставляючи дані, маємо:

F = 30 кПа * 3 м^2 = 90 кН.

Отже, сила тиску, яку трактор діє на ґрунт через гусениці, дорівнює 90 кН. Ця сила є рівномірно розподіленим навантаженням на поверхню ґрунту, тому згідно з законом Ньютона дія на ґрунт протилежна за напрямом і дорівнює 90 кН. Ця сила є силою тяжіння, яка діє на трактор.

Объяснение:

Отвечает Мамишева Соня.

Объяснение:

Для обчислення сили тяжіння, що діє на трактор, необхідно знати масу трактора. Якщо ми знаємо масу, то можемо використовувати формулу:

F = m*g

де F - сила тяжіння, m - маса трактора, g - прискорення вільного падіння, яке на Землі становить приблизно 9,81 м/с².

Отже, спочатку необхідно визначити масу трактора. Якщо ми знаємо густину матеріалу, з якого зроблений трактор, то можемо використати формулу:

m = ρ*V

де m - маса тіла, ρ - густина матеріалу, V - об'єм тіла.

Оскільки у нас відома площа гусениць трактора, а не його об'єм, ми не можемо безпосередньо застосувати цю формулу. Однак, якщо ми припустимо, що товщина гусениць трактора дуже мала порівняно з їх шириною і довжиною, то можемо приблизно оцінити об'єм трактора як добуток його площі на товщину гусениць. Наприклад, якщо товщина гусениць становить 10 см (0,1 м), то об'єм трактора можна оцінити як:

V = S*h = 3 м² * 0,1 м = 0,3 м³

Припустимо також, що густина матеріалу, з якого зроблений трактор, становить 700 кг/м³ (це приблизне значення для сталі).

Тоді масу трактора можна обчислити як:

m = ρ*V = 700 кг/м³ * 0,3 м³ ≈ 210 кг

Тепер, застосовуючи формулу F = m*g, можемо обчислити силу тяжіння:

F = m*g = 210 кг * 9,81 м/с² ≈ 2060 Н