Я прошу вас, очень нужно!! На тіло діють дві протилежно напрямлені сили, причому перша сила на 2

Н більша за другу. Визначити рівнодійну цих сил.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шихова Ангелина.

Ответ:

Дано:

F1=6H

R=10 H

F2-?

По теореме Пифагора:

F₁² + F₂² = R²

F2 = V (R² - Fi²)

F2 = v (102-63) = v (100 - 36) = v (64) =8H

Ускорение:

a = R / m = 10 / 2 = 5 м/с²