Визначте напругу, яку потрібно надати провіднику опором 12 Ом. За 2 хв по провіднику проходить

заряд 60 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Георгий.

Ответ:

6 000 В.

Объяснение:

Щоб визначити напругу, яку потрібно надати провіднику, ми можемо скористатися формулою:

V = IR,

де V - напруга в вольтах, I - струм в амперах, а R - опір в омах.

Ми знаємо, що провідник має опір 12 Ом, а заряд 60 Кл протікає через нього протягом 2 хвилин. Щоб визначити струм, ми можемо скористатися формулою:

I = Q/t,

де Q - заряд в кулонах, а t - час в секундах.

Перетворимо час з хвилин на секунди, помноживши на 60:

t = 2 хв * 60 с/хв = 120 с.

Тепер можемо підставити відомі значення в формулу для струму:

I = 60 000 Кл / 120 с = 500 A.

Знаючи опір і струм, можемо знайти напругу:

V = IR = 500 A * 12 Ом = 6 000 В.

Отже, щоб протікав струм 500 A через провідник з опором 12 Ом протягом 2 хвилин, потрібно надати напругу 6 000 В.