Визначити жорсткість пружини, якщо під дією сили 20 Н пружина видовжилась на 20 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Талынев Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Жорсткість пружини (k) визначається як відношення сили, що діє на пружину, до видовження пружини, яке вона викликає.

k = F/x

де k - жорсткість пружини, F - сила, x - видовження.

У даному випадку, ми знаємо, що сила F = 20 Н, а видовження пружини x = 20 см = 0.2 м.

Тоді:

k = F/x = 20 Н / 0.2 м = 100 Н/м

Отже, жорсткість пружини дорівнює 100 Н/м.