Определить постоянную радиоактивного распада ядра 55Co, если за час распадается 4% начального

количества ядер. Продукт распада стабильный. Очень срочно нужно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Из условия задачи известно, что за один час происходит распад 4% от начального количества ядер 55Co. Это означает, что остаётся 96% от начального количества ядер после одного часа.

Постоянная радиоактивного распада λ может быть найдена по формуле:

λ = ln(2) / t(1/2),

где t(1/2) - период полураспада.

Поскольку продукт распада стабильный, то период полураспада равен бесконечности, что означает, что λ = 0.

Таким образом, постоянная радиоактивного распада ядра 55Co равна нулю.

Отвечает Щербаков Макс.

Ответ:

Постійна радіоактивного розпаду визначає швидкість зміни кількості радіоактивних ядер в час. Закон радіоактивного розпаду описує, що швидкість розпаду залежить від кількості радіоактивних ядер в даний момент часу. За формулою:

N(t) = N0 * e^(-λt)

де N(t) - кількість радіоактивних ядер в час t, N0 - початкова кількість радіоактивних ядер, λ - постійна радіоактивного розпаду.

За умовою задачі, 4% початкової кількості ядер 55Co розпалося за певний час t. Це означає, що кількість радіоактивних ядер зменшилася в 25 разів (100% - 4% = 96%, 1/96 = 0,0417). Таким чином, ми можемо записати:

N(t) = N0 / 25

Підставляємо це в формулу для закону радіоактивного розпаду:

N0 / 25 = N0 * e^(-λt)

Після спрощення ми отримаємо:

e^(λt) = 25

Беручи натуральний логарифм від обох сторін, ми отримаємо:

λt = ln(25)

Таким чином, постійна радіоактивного розпаду 55Co дорівнює:

λ = ln(25) / t

Для визначення постійної радіоактивного розпаду нам потрібно знати час t. Якщо час розпаду не наводиться в умові задачі, ми не можемо визначити постійну радіоактивного розпаду.

Объяснение: