Визначте напругу на ділянці електричного кола, якщо опір ділянки становить 3 кОм, а сила струму в

ньому дорівнює 0,4 А. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алмасовна Нурай.

I=U/R

U=IR

U=0,4*3 000=1 200 (B)