Допоможіть, будь ласка! Для виготовлення спіралі електрокипятильника потрібен нікеліновий дріт із

площею поперечного перерізу 0,2 мм. Якої довжини має бути дріт, якщо кип'ятильник працюватиме від мережі з напругою 220 В? Сила струму в ньому не повинна перевищувати 4 А. Будь ласка, з поясненям.Дякую!)

Ответы на вопрос

Отвечает Ташкин Дима.

Ответ:L=13.75м

Объяснение:

U=220в,  I=4a, S=0.1мм²

R=U/I=220/4=55ом оппыр дроту

з ф-ли R=po*L/S, знаходимо L=S*R/po=0.1*55/0.4=13/75мм