Молотком забивають цвяхи, опускаючи його з висоти 1,8 м зі швидкістю 2 м/с. Яка повна енергія

молотка, якщо його маса 800 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Вусал.

Ответ:

Дано:

m-800 г

h-1.8 м

v- 2 м/с

Знайти- Е

Объяснение:

Е=Ек+Ер

Ек=m×v в квадраті= 0.8×2 в квадраті : 2= 1.6 дж

Ер= mgh= 0.8×10×1.8=14 дж

Е= 1.6+14.4=16 дж