ДОПОМОЖІТЬЗнайти кінетичну енергію тіла масою 3кг, що рухається з швидкістю 36км/год?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бегларян Алик.

Відповідь:

Пояснення:

Для розрахунку кінетичної енергії тіла вам знадобиться використати формулу для кінетичної енергії:

E = (1/2) * m * v^2

де:

E - кінетична енергія тіла

m - маса тіла

v - швидкість тіла

Для зручності розрахунків, переведемо швидкість з км/год в м/с. Для цього потрібно поділити швидкість на 3,6 (1 км/год = 1000 м/3600 с = 5/18 м/с):

36 км/год / 3,6 = 10 м/с

Тепер можемо підставити відомі значення в формулу:

m = 3 кг

v = 10 м/с

E = (1/2) * 3 * (10^2)

E = 0,5 * 3 * 100

E = 150 Дж (джоулів)

Таким чином, кінетична енергія тіла масою 3 кг, що рухається зі швидкістю 36 км/год, становить 150 Дж.