На тіло занурене у воду діє виштовхувальна сила А кН. Обчисліть об'єм зануреного тіла. пожалуйста

подскажете даю 20 балов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

Ответ:

Кому помог поставьте 5 пожалуйста

Объяснение:

Щоб обчислити об'єм зануреного тіла, нам потрібно знати густину рідини, у якій воно знаходиться, і силу ваги тіла.

Закон Архімеда стверджує, що сила, яка діє на тіло, занурене в рідину або газ, дорівнює вазі рідини або газу, який воно витісняє. Таким чином, сила ваги тіла дорівнює силі виштовхування, яку діє на нього рідина:

F_v = A кН

Ми також знаємо, що вага тіла дорівнює його об'єму, помноженому на густину рідини:

F_g = V * ρ * g

де V - об'єм тіла, ρ - густина рідини, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с² на поверхні Землі).

Оскільки тіло перебуває у стані спокою (не рухається вверх або вниз), то сила виштовхування дорівнює силі ваги:

A кН = V * ρ * g

Відповідно, об'єм зануреного тіла можна обчислити за формулою:

V = A кН / (ρ * g)

Для того, щоб виконати обчислення, потрібно знати густину рідини. Наприклад, для води густина становить близько 1000 кг/м³. Підставивши ці значення у формулу, ми отримаємо об'єм зануреного тіла:

V = 1000 кг/м³ * 9,8 м/с² / (1 кН) = 98 м³

Отже, об'єм зануреного тіла дорівнює 98 м³.