1) Розташуйте у послідовності зростання кількості речовини, що міститься в тілах однаково маси і

виготовлені з поданих речовин: А залізо, Б хром; В мідь; Г алюміній. 2) Газ стиснуто ізотермічно з об'єму 10л до об'єму 8л. Його тиск збільшився до 9 × 10⁴па. Який був початковий тиск газу?3) Кисень займає об'єм 0,1 м³ при температурі 250К і тиску 2.5 × 10⁴ па. Визначити масу кисню.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лешко Даниил.

Ответ:

Объяснение:

1 ) хром > алюміній > мідь > залізо)

2) P₁V₁ = P₂V₂

P₁ * 10 = 9 × 10⁴ * 8,

P₁ = (9 × 10⁴ * 8) / 10,

P₁ = 72 × 10³ Па.

3)PV = nRT,

P =2.5 × 10⁴ Па, V = 0.1 м³  T = 250 K.

2.5 × 10⁴ * 0.1 = n * R * 250,

n = (2.5 × 10⁴ * 0.1) / (R * 250),

n = 0.01 моль.

m = 0.01 моль * 16 г/моль,

m = 0.16 г.