Визначте кінетичну енергію тіла масою 1 кг, що рухається зі швидкістю 15M / c 40 Дж 22,9 Дж 30 дж


Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.

Відповідь:

дано:

m=1кг

v=15м/с

Ek-?

Ek=m*v²/2=1*15²/2=1*225/2=112Дж

Пояснення:

Отвечает Талакина Жанна.

Ответ:

112дж

Объяснение: