5. Камінь масою 500 г кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. Визначте кінетичну і

потенціальну енергії каменя на висоті 10 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилович Татьяна.

Объяснение:

Екин=

 \frac{0.5  \times 10 \times 10} \times \frac{?}{?}  \times \frac{?}{?}   = 50

Епот:

 \frac{0.5 \times 20 {}^{2} }{2}  - 50=  \\  \frac{0.5 \times 400}{2}  - 25 \\  =  (0.5 \times 200) - 25 =  \\ 100 - 50 = 50

Епот=Екин=50 Дж