ДАМ 35ТІЛО ВАГОЮ 200Н ПЛАВАЄ У ВОДІ. ЯКИЙ ОБ'ЄМ ЗАНУРЕНОЇ ЧАСТИНИ?ДОПОМОЖІТЬ​


Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Дмитрий.

Відповідь:

об'єм зануреної частини дорівнює 0,0204 м³.

Пояснення:

Для вирішення цієї задачі необхідно використовувати закон Архімеда, який стверджує, що на тіло, занурене у рідину, діє сила піднесення, рівна вазі рідини, яку воно витісняє.

Отже, щоб знайти об'єм зануреної частини тіла, потрібно знайти об'єм рідини, який витісняє тіло.

За законом Архімеда сила піднесення дорівнює вазі рідини, яку витісняє тіло. Тому об'єм витісненої рідини дорівнює об'єму зануреного тіла.

Об'єм тіла можна знайти, знаючи його густину та вагу. Густина води дорівнює близько 1000 кг/м³.

Отже, об'єм тіла дорівнює:

V = m/ρ = F/gρ = 200/9.81*1000 ≈ 0.0204 м³

Отже, об'єм зануреної частини дорівнює 0,0204 м³.