ФІЗИКА ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО Знайдіть внутрішню енергію суміші, що складається з криптону масою 5 г і

аргону масою 43 г, за температури 23 0 С.

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.

Відповідь:

Дано:

m1 = 5г

m2 = 43г

T = 23°C = 296 K

M₁ (молярна маса криптону) = 83.80 г/моль

M₂ (молярна маса аргону) = 39.95 г/моль

-----------------------------------------------------------------------

U - ?

U = (3/2) nRT

n1 = m1 / M1 = 5 / 83.80 = 0.059 моль

n₂ = m₂ / M₂ = 43 / 39.95 = 1.076 моль

U₁ = (3/2) n₁RT = (3/2) * 0.059 моль * 8.31 Дж/(моль*К) * 296 K = 732Дж

U₂ = (3/2) n₂RT = (3/2) * 1.076 моль * 8.31 Дж/(моль*К) * 296 K = 11053Дж

U = U₁ + U₂ = 732 Дж + 11053 Дж = 11785 Дж

Відповідь: U = 11785Дж