Очень срочно помогите!!!!Отдаю все свои была яке співвідношення є математичними записами і закону

фарадея для єлектролізу a*k = a/f*n;б* m = kjt; b*f=k g¹*g²/r²​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Даниил.

Математичний запис a*k = a/f*n вказує на взаємозв'язок між масою речовини, що бере участь у електролізі (a), з кількістю електричного заряду, який проходить через розчин (k), частотою струму (f) і кількістю моль електронів, що відповідає кількості речовини (n).

Закон Фарадея для електролізу говорить, що кількість речовини, що окиснюється або відновлюється під час електролізу, пропорційна кількості електричного заряду, який проходить через розчин. Тобто, кількість речовини, що бере участь у електролізі (a), безпосередньо пропорційна кількості електричного заряду (k).

Математичний запис b*m = kjt вказує на зв'язок маси газу (b), утвореного під час електролізу, з коефіцієнтом електролітичної еквівалентності (k), часом електролізу (t) і струмом (j).

Математичний запис b*f=k*g¹*g²/r² вказує на зв'язок між масою газу (b), формованого під час електролізу, і коефіцієнтом електролітичної еквівалентності (k), частотою струму (f), щільністю (g¹) і діаметром електродів (g²) і квадратом відстані між ними (r²). Цей закон називається законом ГрАма-Лавуазьє.