Під час електролізу, що проходив 30 хв, сила струму в колі була 2 А. Визначити масу алюмінію, що

виділився на катоді під час електролізу

Ответы на вопрос

Отвечает Сицар Ирина.
Дано:
t=30хв=1800с
І=2А
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
m-?
m=klt=0,09*10-⁶*2*1800=0,000324кг

Отвечает Лось Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 30 хв. = 1800 сек

I = 2 А

k = 0,09 * 10⁻⁶ кг/Кл

Найти: m - ?

По першому закону Фарадея для електролізу маємо:

m = k * I * t  = 0,09 * 10⁻⁶ * 2 * 1800 = 0,000324кг = 0,324 г