Яка маса шматка міді якщо у воді на нього діє виштовхувальна сила 100н густина міді 8,9г см3


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі, нам знадобиться використати закон Архімеда, який говорить, що виштовхувальна сила, що діє на тіло, занурене в рідину, дорівнює вазі рідини, яку воно витісняє.

Отже, ми можемо знайти масу шматка міді, знаючи його об'єм та густину. Об'єм можна визначити за формулою:

V = m / ρ

де V - об'єм, m - маса, ρ - густина.

Розв'язуючи цю формулу для маси, отримаємо:

m = V * ρ

Тепер нам потрібно знайти об'єм шматка міді. Оскільки ми знаємо виштовхувальну силу, яка дорівнює вазі рідини, яку він витісняє, ми можемо визначити об'єм шматка міді з використанням густини води (1000 кг/м³):

V = F / ρ_води * g

де F - виштовхувальна сила, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с²).

Підставляючи дані в цю формулу, отримуємо:

V = 100 Н / (1000 кг/м³ * 9,81 м/с²) ≈ 0,0102 м³

Тепер, за допомогою формули, що ми отримали раніше, ми можемо знайти масу шматка міді:

m = V * ρ = 0,0102 м³ * 8,9 г/см³ ≈ 0,091 г

Отже, маса шматка міді при виштовхувальній силі 100 Н буде близько 0,091 г.

Объяснение: