Наскільки змінилося внутрішня енергія 500 г гелію підчас збільшення температури на 100°К?


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Арина.

Відповідь:

Пояснення:

ΔU = (3/2)·( m/M)·R·ΔT

Так як ми ділимо масу на молекулярну не обов'язково переводити їх в систему СІ адже відношення буде таке ж

ΔU=1.5*(500/4)*8.31*100=1/5*125*8.31*100=155812.5дж