Птах масою 1500 г летить зі швидкістю 18 км/г. Знайдіть кінетичну енергію птаха. Помоги срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Адик Дмитрий.

Ответ:

18,75Дж

Объяснение:

E(кінетичне)=(m*V^2)/2

перше - переводимо значення в систему CI:

1500г= 1,5кг; 18 км/год=(18*1000м)/3600с=5м/с

підставляємо значення:

E(кінетичне)=(1,5кг*(5м/с)^2)/2=(1,5кг*25м/с)/2=18,75Дж

якщо потрібно через дано на листочку, то напиши і я зроблю

Отвечает Лукьянова Настя.
Дано:
m=1500г=1,5кг
v=18км/год=5м/с
Найти:
Ек-?
Ек=mv²/2=1,5*5²/2=18,75Дж