ПРИПУСТИМО, ЩО ДО УРОКІВ ЗАЛИШИЛОСЯ 10 ХВИЛИН. ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ВІДСТАНЬ ВІД ВАШОГО ДОМУ ДО ШКОЛИ

СТАНОВИТЬ 1,5КМ. ЧИ ПРИЙДЕТЕ ВИ ВЧАСНО, ЯКЩО БУДЕТЕ ЙТИ ЗІ ШВИДКІСТЮ 3,5 КМ/ГОД? З ЯКОЮ НАЙМЕНШОЮ ШВИДКІСТЮ ВИ МОЖЕТЕ РУХАТИСЯ, ЩОБ НЕ ЗАПІЗНИТИСЯ НА УРОК? СРОЧНО ПЖ СРОЧНООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Максим.

Відповідь:Для визначення чи прийдете ви вчасно, потрібно розрахувати час, необхідний для пройдення відстані від вашого дому до школи з різною швидкістю.

За формулою час = відстань / швидкість, можна розрахувати час для різних швидкостей:

   При швидкості 3,5 км/год:

   Час = 1,5 км / 3,5 км/год ≈ 0,43 год = 0,43 * 60 хв = 25,8 хв (заокруглюємо до 26 хвилин)

   Щоб не запізнитися на урок, вам потрібно мати щонайменше 10 хвилин вільного часу. Тому вам потрібно обрати швидкість, при якій ви зможете пройти відстань меншу за 1,5 км за 10 хвилин.

   Час = 10 хвилин = 10 / 60 годин = 0,17 години

   Відстань = швидкість * час

   1,5 км = швидкість * 0,17 години

   швидкість = 1,5 км / 0,17 години ≈ 8,82 км/год (заокруглюємо до 8,8 км/год)

Тому вам потрібно рухатися зі швидкістю 8,8 км/год або більше, щоб не запізнитися на урок.

Пояснення:Chat GPT