Якою є потужність двигуна якщо за 4 хвилини він виконує роботу 16 кДж? (Дайте пожалуйста с

решением) Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Elekberli Eyyub.

Ответ:

Дано:

t=4 хв=4*60=240 сек;

А=16 кДж=16*10^3 Дж.

Знайти P.

P=A/t=16*10^3/240=66,67 Ом.

Объяснение: