2. Сталеву деталь з площею поверхні 1500C * M ^ 2 покривають шаром міді товщиною 44 мкм у розчині

мідного купоросу. Визначте час, потрібний для покриття деталі, якщо електроліз проходив за сили струму 20 А. (2,5 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Розенцвайг Даниель.

Ответ: 8900с=2,47ч

Объяснение:

Дано:

S=1500см²

h=44мкм=0,0044cм

I=20А

k=0,33*10⁻⁶кг/Кл

ρ=8,9г/см³

------------------

t-?

Согласно закона Фарадея, масса выделившейся на электролите меди равна:

m=kIt, где:

k-электрохимический эквивалент;

I-cила тока;

t-время электролиза.

Необходимая масса меди для покрытия всей детали равна:

m=ρV=ρhS=8,9*1500*0,0044=58,74г=0,05874кг

Отсюда:

t=m/(kI)=0,05874/(0,33*10⁻⁶*20)=8900с=2,47ч