Помогите пж Під час електролізу сталеву деталь площею 500 см2 було вкрито шаром хрому товщиною 25

мкм. За якої сили струму проходив процес, якщо електроліз тривав 2,5 години(густина хрому - 7190 кг/м3а) 2,7 Аб) 5,5 Ав) 8,4 Аг) 1,8 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Пивовар Алекс.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 500 см² = 500·10⁻⁴ м²

h = 25 мкм = 25·10⁻⁶ м

t = 2,5 ч = 9 000 с

ρ = 7 190 кг/м³

k = 0,180·10⁻⁶ кг/Кл

___________________

I - ?

1)

Объем покрытия:

V = S·h = 500·10⁻⁴·25·10⁻⁶ = 1,25·10⁻⁶ м³

2)

Масса хрома:

m = ρ·V = 7190·1,25·10⁻⁶ ≈ 9·10⁻³ кг

3)

Из формулы:

m = k·I·t

Сила тока:

I = m / (k·t)

I = 9·10⁻³ / (0,180·10⁻⁶·9000) ≈ 5,5 А

Правильный ответ:

б)   5,5 А