Хлопчик масою 42 кг біжить мостом зі швидкістю 4 м/c. Знайдіть кінетичну енергію хлопчика.

Відповідь запишіть в Дж, одиниці вимірювання не вказуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Дано:

m=42кг

v=4м/с

Знайти:

Ек-?

Еу=mv²/2=42*4²/2=336Дж