Якою є напруга на кінцях резистора, якщо при силі струму 2 А потужність струму в резисторі

становить 16 Вт? Пожалуйста помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.

Відповідь:

Пояснення:

Для розв'язання цього завдання можна скористатися формулою для розрахунку потужності електричного струму в резистивному елементі:

P = I^2 * R,

де P - потужність (у Ватах), I - сила струму (у Амперах), R - опір резистора (у Омах).

Маємо:

I = 2 A,

P = 16 Вт.

Підставляємо в формулу та вирішуємо відносно R:

P = I^2 * R

R = P / I^2

R = 16 Вт / (2 А)^2 = 4 Ом.

Отже, опір резистора дорівнює 4 Ом.

Для розрахунку напруги на його кінцях можна скористатися законом Ома:

U = I * R,

де U - напруга (у Вольтах).

Підставляємо в формулу відомі значення:

U = 2 А * 4 Ом = 8 В.

Отже, напруга на кінцях резистора становить 8 В.