Автомобіль проходить відстань 1,2 км зі швидкістю 36 км год знайті час руху


Ответы на вопрос

Отвечает Бодолан Мария.

Дано:

s=1,2км

v=36км/год

Знайти:

t-?

t=s/v=1,2/36=1/30год0,0333год