СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!!! за який час можна з допомогою електричного кип'ятильника потужністю 300

вт нагріти 200 г води в склянці від 20°С до кипіння Питома теплоємність води -- 4200 Дж/(кг. °С).

Ответы на вопрос

Отвечает Кострикова Вика.

Ответ:

Дано:

Р=300 Вт;

m=200 г=0,2 кг;

t1=20°C;

t2=100°C;

Cв=4200 Дж/кг*°С.

Знайти t.

1. Знаходимо кількість теплоти, яка виділяється для нагріву води:

Q=Св*mв*(t2-t1)=4200*0,2*(100-20)=67200 Дж=67,2*10^3 Дж=67,2 кДж;

2. Величина Q повинна дорівнювати:

Q=P*t, звідси знаходимо час, за який нагрівають воду:

t=Q/P=67,2*10^3/300=224 ceк=3,73 хв.

Объяснение: