Яка кількість теплоти пішла на нагрівання від 30°С до кипінн води? Питома теплоємність води 4200

Дж / кг °C.

Ответы на вопрос

Отвечает Климович Максим.

Ответ:

Q= 294000*m

Объяснение:

Формула: Q=cm(t1-t2)

Q=4200*m*(100-30)

Q=4200*m*70

Q= 294000*m

До кінця розв'язати таку задачу не можна, бо повинна бути дана маса води.