Яка величина на пруги на ділянці ланцюга, на якому при силі струму 1А споживається потужність 1Вт?


Ответы на вопрос

Отвечает Единархов Илья.

Ответ:

Ця задача пов'язана з законом Ома, який говорить про залежність струму в провіднику від напруги та опору провідника. Закон Ома має наступний вигляд:

I = V/R,

де I - струм, V - напруга, R - опір провідника.

Також відомо, що потужність, що витрачається на провіднику, можна обчислити за формулою:

P = V*I,

де P - потужність, V - напруга, I - струм.

Щоб знайти опір провідника, оголосимо його R. З формули для потужності отримаємо:

R = V/I.

Оскільки при силі струму 1А споживається потужність 1Вт, то маємо:

P = V*I = 1 Вт,

I = 1 A.

Тоді опір провідника можна визначити за формулою:

R = V/I = P/I^2 = 1 Вт/(1 А)^2 = 1 Ом.

Отже, величина на пруги на ділянці ланцюга дорівнює одиниці Ома.