Визначте електричний заряд, що проходить крізь розчин електроліту, якщо прицьому на електроді

виділяється 5,6 Г срібла (к=1,12^-6 мг/Кл)Відповідь подати без одиниць вимірювань у кілокулонах

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Дано:
m=5,6г=5,6*10^-3кг
k=1,12*10^-6кг/кл
Знайти:
q-?
m=kq→q=m/k=5,6*10^-3/1,12*10^-6=5000Кл
Відповідь подати без одиниць вимірювань у кілокулонах=5000