Енергія електричного поля зарядженого конденсатора ємністю 50 мкФ становить 0,32 Дж. Знайти напругу

на обкладках конденсатора

Ответы на вопрос

Отвечает Коломієць Мирослава.

Ответ:

Объяснение:.....


Отвечает Ловус Алёна.

Енергія електричного поля зарядженого конденсатора визначається формулою:

$W = \frac{1}{2}CU^2$

де $c $ - ємність конденсатора,$ U $ - напруга на його обкладинках.

Підставляючи дані з умови, отримуємо:

$0,32 = \frac{1}{2} \cdot 50 \cdot 10^{-6} \cdot U^2$

Спрощуючи вираз, отримуємо:

$U^2 = \frac{2 \cdot 0,32}{50 \cdot 10^{-6}} = 12 800$

Витягуючи корінь, отримуємо:

$U = \ sqrt{12 800} = 113,14$ вольт

Відповідь: напруга на обкладинках конденсатора становить 113,14 в.