Визначити активну потужність яку споживає нагрівальний елемент якщо струм у колі дорівнює 10 А і

він підключений до джерела живлення з напругою 220 В а коефіцієнт потужності прийняти за 0,9

Ответы на вопрос

Отвечает Невзорова Ксения.

Дано:

I = 10 A

U = 220 B

cos(φ) = 0,9

P = ?

Решение:

P = U * I * cos(φ) = 220 B * 10 A * 0,9 = 1980 Вт

Ответ: P = 1980 Вт